Transport And Logistics services  Facebook  GDPR

Detail pozice

Zpět na všechny pozice

MANAŽER IT

náplň práce

Hledáme posilu, která u nás v BC Logistics, s.r.o. uchopí IT komplexně a efektivně. Náplň práce spočívá zejména v zajištění bezproblémového a kvalitního chodu IT oddělení, zabezpečování ICT techniky včetně oprav HW, nebo v instalaci a programování SW. Rádi přivítáme někoho, kdo je schopen identifikovat prostor pro zlepšení našeho IT a následně tento prostor využije k inovacím.


požadavky

► SO / SŠ vzdělání
► SŠ / VŠ vzdělání se zaměřením na ICT
► Zkušenosti se správnou interní IT sítě
► Dobrou znalost OS Windows Workstation, Windows Server, Windows SQL Server, Windows domén, Linuxu, OSX, zálohování dat, zařízení a konfigurace síťového prostředí - Ethernet, Wifi, routery, switche, různých poštovních klientů, znalost síťových protokolů
► Zkušenosti s programováním databází v MS Access, Excel, Word
► Zkušenosti s implementací a správou interního IS
► Zkušenosti při opravách HW výhod
► Ochotu odborně se rozvíjet a cestovat
► ŘP sk. B


nabízíme

► Finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem v oboru
► Zázemí stabilní české firmy
► Osobní auto, PC i mobilní telefon pro osobní využití
► Stravenky v hodnotě 100,-
► Příspěvek na penzijní spoření dle platné kolektivní smlouvy
► Kvartální odměny, u vybraných pozic 13. a 14. plat
► Odborné vzdělávání a zvyšování kvalifikace hrazené zaměstnavatelem (jazykové kurzy, průkaz VZV apod.)

 
 

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů

Stisknutím tlačítka „odeslat“ níže poskytnete Vaše osobní údaje. Tyto údaje budou zpracovány společností BC LOGISTICS s.r.o. se sídlem Moravní 1636, 765 02 Otrokovice, IČO: 25519581, jakožto správcem osobních údajů („BC LOGISTICS“), a to za účelem vyhodnocení Vaší nabídky v souvislosti s výběrovým řízením na příslušnou pracovní pozici po dobu trvání takového výběrového řízení

Pokud chcete zvýšit svou šanci získání práce, rádi s Vaším souhlasem předáme Váš životopis a další osobní údaje i dalším společnostem z naší obchodní skupiny. Pokud chcete, můžeme Vás rovněž v případě neúspěchu ve výběrovém řízení zařadit do evidence zájemců o zaměstnání pro budoucí výběrová řízení.

Berete na vědomí, že máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů příslušná práva: (i) na přístup ke svým osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, dále práva (iii) požadovat vysvětlení v případě podezření, že zpracováním osobních údajů je narušena ochrana Vašeho osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (iv) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (v) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (vi) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (vii) na omezení zpracování osobních údajů a dále taktéž (viii) právo na přenositelnost údajů a (ix) právo odvolat souhlas, po čemž společnost BC LOGISTICS zpracování osobních Vašich údajů ukončí. Tato práva můžete uplatnit jak vůči společnosti BC LOGISTICS tak vůči Dalším správcům osobně v sídle společnosti BC LOGISTICS zasláním emailu na adresu gdpr@bcl.cz.

BC LOGISTICS s.r.o.

Moravní 1636, 765 02 Otrokovice, Czech Republic