Transport And Logistics services  Facebook  GDPR

Detail pozice

Zpět na všechny pozice

ŘIDIČ/KA MANIPULAČNÍ TECHNIKY

náplň práce

Příjem, přeskladnění a vychystávání hotových výrobků za pomoci manipulační techniky (VZV, RETRAK). Zajištění základní vizuální kontroly jakosti výrobků. Plnění požadavků vedoucích pracovníků souvisejících s prací ve skladě (inventury, částečná ruční manipulace s hotovými výrobky). Práce se základními nástroji pro evidenci ve skladě (skener, terminál). Směnný provoz.


požadavky

► SO / SŠ vzdělání
► průkaz řidiče VZV výhodou (není podmínkou)
► zkušenosti s prací ve skladě výhodou
► práce je vhodná pro absolventy
► schopnost plnit úkoly samostatně a svědomitě
► dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
► trestní bezúhonnost


nabízíme

► zázemí stabilní české firmy
► stravenky v hodnotě 100,-
► p
říspěvek na penzijní spoření dle platné kolektivní smlouvy
► možnost individuálního plánování čerpání fondu pracovní doby a tomu odpovídající výdělek
► kvartální odměny, u vybraných pozic 13. a 14. plat
► příplatky nad rámec zákoníku práce
► odborné vzdělávání a zvyšování kvalifikace hrazené zaměstnavatelem (jazykové kurzy, průkaz VZV apod.)

 

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů

Stisknutím tlačítka „odeslat“ níže poskytnete Vaše osobní údaje. Tyto údaje budou zpracovány společností BC LOGISTICS s.r.o. se sídlem Moravní 1636, 765 02 Otrokovice, IČO: 25519581, jakožto správcem osobních údajů („BC LOGISTICS“), a to za účelem vyhodnocení Vaší nabídky v souvislosti s výběrovým řízením na příslušnou pracovní pozici po dobu trvání takového výběrového řízení

Pokud chcete zvýšit svou šanci získání práce, rádi s Vaším souhlasem předáme Váš životopis a další osobní údaje i dalším společnostem z naší obchodní skupiny. Pokud chcete, můžeme Vás rovněž v případě neúspěchu ve výběrovém řízení zařadit do evidence zájemců o zaměstnání pro budoucí výběrová řízení.

Berete na vědomí, že máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů příslušná práva: (i) na přístup ke svým osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, dále práva (iii) požadovat vysvětlení v případě podezření, že zpracováním osobních údajů je narušena ochrana Vašeho osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (iv) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (v) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (vi) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (vii) na omezení zpracování osobních údajů a dále taktéž (viii) právo na přenositelnost údajů a (ix) právo odvolat souhlas, po čemž společnost BC LOGISTICS zpracování osobních Vašich údajů ukončí. Tato práva můžete uplatnit jak vůči společnosti BC LOGISTICS tak vůči Dalším správcům osobně v sídle společnosti BC LOGISTICS zasláním emailu na adresu gdpr@bcl.cz.