Transport And Logistics services  Facebook  GDPR

Detail pozice

Zpět na všechny pozice

ŘIDIČ MKD

Co tě čeká

zajímavá práce řidiče kamionu MKD
moderní vozový park na vysoké úrovni
► stabilní práce do západní Evropy(DE, FR, NL)
 

Co očekáváme

ŘP sk. C+E
► platný profesní průkaz
trestní bezúhonnost
► časová flexibilita
► digitální karta řidiče

 

Co nabízíme

zázemí stabilní společnosti
měsíční výdělky 40 000,-Kč - 50 000,-Kč
► příspěvek penzijního připojištění
► příplatek za víkendy
► věrnostní příspěvek
► proplácení jízdného (doprava k vozidlu a zpět)
► odměny za ekonomickou jízdu
► garance výplatního termínu
► dotovaný tarif u mob. operátora (neomezené volání+sms, 20GB dat)
► vlastní servis 24/7 + asistence po celé Evropě 24/7 od našich partnerů
► vlastní čerpací stanice
► zázemí v areálu firmy: sprchy, pračka, možnost parkování os. vozidla
► obměna vozového parku po 3 letech
► vozidla Renault, Scania


Nastoupit můžeš ihned nebo dohodou.
 
 

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů

Stisknutím tlačítka „odeslat“ níže poskytnete Vaše osobní údaje. Tyto údaje budou zpracovány společností BC LOGISTICS s.r.o. se sídlem Moravní 1636, 765 02 Otrokovice, IČO: 25519581, jakožto správcem osobních údajů („BC LOGISTICS“), a to za účelem vyhodnocení Vaší nabídky v souvislosti s výběrovým řízením na příslušnou pracovní pozici po dobu trvání takového výběrového řízení

Pokud chcete zvýšit svou šanci získání práce, rádi s Vaším souhlasem předáme Váš životopis a další osobní údaje i dalším společnostem z naší obchodní skupiny. Pokud chcete, můžeme Vás rovněž v případě neúspěchu ve výběrovém řízení zařadit do evidence zájemců o zaměstnání pro budoucí výběrová řízení.

Berete na vědomí, že máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů příslušná práva: (i) na přístup ke svým osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, dále práva (iii) požadovat vysvětlení v případě podezření, že zpracováním osobních údajů je narušena ochrana Vašeho osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (iv) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (v) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (vi) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (vii) na omezení zpracování osobních údajů a dále taktéž (viii) právo na přenositelnost údajů a (ix) právo odvolat souhlas, po čemž společnost BC LOGISTICS zpracování osobních Vašich údajů ukončí. Tato práva můžete uplatnit jak vůči společnosti BC LOGISTICS tak vůči Dalším správcům osobně v sídle společnosti BC LOGISTICS zasláním emailu na adresu gdpr@bcl.cz.