Transport And Logistics services  Facebook  GDPR

Detail pozice

SPEDITÉR/KA

náplň práce

Přijmeme posilu do týmu zaměstnanců BC Logistics, s.r.o. na pozici speditér/ka. Práce spočívá v organizaci a projednávání zakázek spojených s přepravou a distribucí zboží od klientů ze Zlínského a Olomouckého kraje. Očekáváme, že si ve spolupráci s obchodním oddělením vytvoříte svoji zákaznickou síť, která doplní stávající portfolio. Naši současní klienti budou částečně převedeni pod Vaši správu. Hlavním cílem je zajistit maximální možné využití dopravní kapacity při rozvozech zboží po celé Evropě. Zpracování nabídek, příjem zakázek a zajištění jejich hladkého průběhu je samozřejmostí, stejně jako vyřízení smluvního zajištění přepravy a komunikace s dopravci nebo se zákazníky.

požadavky

► SŠ / VŠ vzdělání
► AJ / NJ na komunikativní úrovni
► praxi 3 roky na obdobné pozici
► znalost problematiky silniční dopravy
► uživatelská znalost MS Office
► schopnost orientovat se na potřeby zákazníka, ochotu odborně se rozvíjet
► schopnost rychlého rozhodování v souvislosti s náhlými změnami a nalezením ideálního řešení pro zákazníka
► organizační schopnosti na vysoké úrovni, kreativní myšlení a ochotu zpracovat v zaběhnutém kolektivu
► schopnost samostatně řešit zadané úkoly

nabízíme

► finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
► zázemí stabilní české firmy
► mobilní telefon a notebook včetně datového připojení
► flexibilní začátek i konec pracovní doby
► stravenky, příspěvek na penzijní spoření, kvartální odměny, u vybraných pozic 13. a 14. plat
► možnost odborného vzdělávání a zvyšování kvalifikace

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů

Stisknutím tlačítka „odeslat“ níže poskytnete Vaše osobní údaje. Tyto údaje budou zpracovány společností BC LOGISTICS s.r.o. se sídlem Moravní 1636, 765 02 Otrokovice, IČO: 25519581, jakožto správcem osobních údajů („BC LOGISTICS“), a to za účelem vyhodnocení Vaší nabídky v souvislosti s výběrovým řízením na příslušnou pracovní pozici po dobu trvání takového výběrového řízení

Pokud chcete zvýšit svou šanci získání práce, rádi s Vaším souhlasem předáme Váš životopis a další osobní údaje i dalším společnostem z naší obchodní skupiny. Pokud chcete, můžeme Vás rovněž v případě neúspěchu ve výběrovém řízení zařadit do evidence zájemců o zaměstnání pro budoucí výběrová řízení.

Berete na vědomí, že máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů příslušná práva: (i) na přístup ke svým osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, dále práva (iii) požadovat vysvětlení v případě podezření, že zpracováním osobních údajů je narušena ochrana Vašeho osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (iv) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (v) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (vi) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (vii) na omezení zpracování osobních údajů a dále taktéž (viii) právo na přenositelnost údajů a (ix) právo odvolat souhlas, po čemž společnost BC LOGISTICS zpracování osobních Vašich údajů ukončí. Tato práva můžete uplatnit jak vůči společnosti BC LOGISTICS tak vůči Dalším správcům osobně v sídle společnosti BC LOGISTICS zasláním emailu na adresu gdpr@bcl.cz.

BC LOGISTICS s.r.o.

Moravní 1636, 765 02 Otrokovice, Czech Republic