Transport And Logistics services  Facebook  GDPR

Detail pozice

Zpět na všechny pozice

STAVAŘ/KA - technik investic a realizací

náplň práce

Přijmeme posilu do týmu zaměstnanců BC Logistics s.r.o., která zajistí bezproblémový průběh a včasné dokončení stavebních projektů v souladu se schválenou technickou dokumentací a rozhodnutími příslušných úřadů. Budete spolupracovat a komunikovat s projekční firmou (příprava projektové dokumentace) a s dalšími zainteresovanými stranami (úřady, správci sítí, vlastníci pozemků, externí dodavatelské firmy nebo stavební dozor). Očekáváme, že zvládnete koordinaci jednotlivých profesí i externích dodavatelů a také zajištění oprav, údržby a revizí stávajících budov. Dále budete dohlížet na řešení stavebních projektů z technického i ekonomického hlediska. Po administrativní stránce budete zajišťovat evidenci a kontrolu faktur, dále kontrolu rozpočtů a nákladů na vícepráce.


požadavky

► SŠ / VŠ vzdělání v oboru
► praxi s řízením stavebních projektů nebo obecně ve stavebnictví
► profesionální znalost platných vyhlášek, norem a legislativy
► uživatelská znalost práce na PC
► schopnost zajistit realizaci projektu od začátku do konce a s viditelnými výsledky
► schopnost řešit pracovní úkoly samostatně, pečlivě a odpovědně
► ŘP sk. B, ochotu cestovat


nabízíme

► finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
► zázemí stabilní české firmy
► mobilní telefon a notebook včetně datového připojeníy
► flexibilní začátek i konec pracovní doby
► stravenky, příspěvek na penzijní spoření, kvartální odměny, u vybraných pozic 13. a 14. plat
► možnost odborného vzdělávání a zvyšování kvalifikace


 

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů

Stisknutím tlačítka „odeslat“ níže poskytnete Vaše osobní údaje. Tyto údaje budou zpracovány společností BC LOGISTICS s.r.o. se sídlem Moravní 1636, 765 02 Otrokovice, IČO: 25519581, jakožto správcem osobních údajů („BC LOGISTICS“), a to za účelem vyhodnocení Vaší nabídky v souvislosti s výběrovým řízením na příslušnou pracovní pozici po dobu trvání takového výběrového řízení

Pokud chcete zvýšit svou šanci získání práce, rádi s Vaším souhlasem předáme Váš životopis a další osobní údaje i dalším společnostem z naší obchodní skupiny. Pokud chcete, můžeme Vás rovněž v případě neúspěchu ve výběrovém řízení zařadit do evidence zájemců o zaměstnání pro budoucí výběrová řízení.

Berete na vědomí, že máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů příslušná práva: (i) na přístup ke svým osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, dále práva (iii) požadovat vysvětlení v případě podezření, že zpracováním osobních údajů je narušena ochrana Vašeho osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (iv) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (v) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (vi) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (vii) na omezení zpracování osobních údajů a dále taktéž (viii) právo na přenositelnost údajů a (ix) právo odvolat souhlas, po čemž společnost BC LOGISTICS zpracování osobních Vašich údajů ukončí. Tato práva můžete uplatnit jak vůči společnosti BC LOGISTICS tak vůči Dalším správcům osobně v sídle společnosti BC LOGISTICS zasláním emailu na adresu gdpr@bcl.cz.

BC LOGISTICS s.r.o.

Moravní 1636, 765 02 Otrokovice, Czech Republic